Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!

Ice Creamy

Nic mocJde toPrůměrDobréSuper (Hodnoť první!)
Loading ... Loading ...


Popis hry Ice Creamy

Summer time, ice cream time!!! Do you think that there could be too much ice cream? Neither do I. It is hard to resist to creamy sundaes and fresh flavors when they look so good. The summer heat is almost over but these days are made to enjoy the most creamy ice cream in the world that you have ever eaten. But to enjoy a really cooling ice cream it has to be first of all in a great, tall, crispy waffle cone, with mountains of ice cream and whipped cream. And the cherry on the top must not miss here in this decoration. Choose the color of the ice-cream balls, chocolate toppings, then spread sprinkles, add colorful waffle sticks, heart shaped sweet biscuits and juicy fruit. Decorate a delicious dessert surprise with delicious chocolate syrups and candies. Invent and design the best ice cream combo. Your friends will go ice cream crazy with this frozen dessert. Now lets have a taste test! Enjoy! ;-)

Ovládání a pravidla hry Ice CreamyStatistiky

Tato hra se hrála již 708 krát.

Štítky

, , ,

Kategorie her

žádné

Online hra Ice Creamy zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist