Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!

A-Bot

Nic mocJde toPrůměrDobréSuper (Hodnoť první!)
Loading ... Loading ...


Popis hry A-Bot

Addictive space arcade shooter with strong pixelart style graphics and dynamic music. 2165 A.D. You are A-Bot - independent anti-asteroid robot with mission to defend navigation platform. Suddenly you meet unknown threat from space. Alien insectoids arrived on giant asteroid to your galaxy. Now you are the advanced boundary of defense!

Ovládání a pravidla hry A-Bot

The game is NOT a simple “shoot’em all”. You have to THINK what to do. READ help in the game – it might be more usefull then you think. CONTROLS: “mouse”: “movement”; “left_mouse”: “fire bullet”, hold for continuous fire; “1-4”: “select weapon”; “t”: “plasma cannons fire mode switch (auto/manual)”; “space ": “plasma cannons manual fire”, hold for continuous fire; “left_mouse” on plasma cannon: “show/hide plasma cannon”; “g”: “hide/show all plasma cannons”. HINTS: – try to shoot them one by one but fast – gives you x2, x3 and so on - there is “No repair” bonus - invaders moves in formations - if you break the formation too far they will try to get away - if you break the formation too close the invaders will become berserks - plasma cannon bullets are self-targeting, but when there are no targets these bullets will go to the position where your mouse was when you fired - think of using previous hints and… something else

Statistiky

Tato hra se hrála již 647 krát.

Štítky

, , ,

Kategorie her

žádné

Online hra A-Bot zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist