Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!

Super Sloth Bomber

Nic mocJde toPrůměrDobréSuper (Hodnoť první!)
Loading ... Loading ...


Popis hry Super Sloth Bomber

The island of Bombolia has been invaded! Bizarre creatures from a beached cargo ship are running wild and causing all sorts of havoc! Only the Super Sloth Bomber can save the day...by bombing the living flip out of everything. Up, up and away!

Ovládání a pravidla hry Super Sloth Bomber

Clear the island of Bombolia by blasting all the creatures to kingdom come! Skillfully pilot your balloon with the Arrow Keys (or AWSD keys) and press the Space Bar to drop your bombs, then wait for them to explode. Aim and timing is crucial and as you progress the enemies get tougher, faster and smarter - luckily you can upgrade your arsenal with different bomb types and powerups. Make sure to keep an eye on the radar telling you where enemies are too... and whatever you do, don't run out of bombs or time! Should you want to pause for whatever reason then push either "P" or "Escape".

Statistiky

Tato hra se hrála již 716 krát.

Super Sloth Bomber obrázek 1 - online hry zdarmaSuper Sloth Bomber obrázek 2 - online hry zdarmaSuper Sloth Bomber obrázek 3 - online hry zdarmaSuper Sloth Bomber obrázek 4 - online hry zdarma

Štítky

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Kategorie her

žádné

Online hra Super Sloth Bomber zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist