Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!

Prehistoric Blackjack

Nic mocJde toPrůměrDobréSuper (Hodnoť první!)
Loading ... Loading ...


Popis hry Prehistoric Blackjack

Jungle is very dangerous, you know. There are many animals and insects there. They are big and small, repulsive and beautiful. But all of them produce a staggering impression and touch everyone's soul. Bright colors, plenty of plants and exotic animals strike people. It wasn't surprising, that that morning began with an astonishing half-transparent sunrise, which promised a new fresh day. And the day began. The sun was shining, but there was no sound in the forest. Why? There were no cheerful birds, a wild animal disturbed with something didn't growl, all snakes hided, all insects disappeared, but the birds of prey were flying in the sky. What had happened? It was the beginning of an unprecedented drought, it carried death into jungle. There was no water, the plants were drying up; there was no food and the animals were starving. Their life stopped. It was quiet in the village of prehistoric people. Around the village several monkeys were sitting on the trees exhausted from the heat.

Ovládání a pravidla hry Prehistoric BlackjackStatistiky

Tato hra se hrála již 750 krát.

Štítky

, , , ,

Kategorie her

žádné

Online hra Prehistoric Blackjack zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist