Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!

Prehistoric Caribbean Poker

Nic mocJde toPrůměrDobréSuper (Hodnoť první!)
Loading ... Loading ...


Popis hry Prehistoric Caribbean Poker

Many years ago people began to tame animals. There were several reasons for it. First of all, cave men became lazy and stopped go hunting; secondly, they were sick to death of going on foot and at lastly children were constantly asking for a little dinosaurs! So the council of clever men was founded. During the day men thought over the plan of taming the animals and it was decided they would get started the next morning. With a beginning of a new day all members of the tribe got ready for a journey to find a herd of herbivorous dinosaurs. The herd required was found and people made a camp near the herd. Firstly the animals showed anxiety: they turned their heads and made disturbed sounds; but in the evening they resigned themselves to the people. Cave men lived many months following dinosaurs. They soon got used to each other. Men could come up to them and they newborn baby-animals thought men were members of the herd. Only daring people decided to break in dinosaurs. At first it was necessary to teach a little dinosaur to eat from a hand then go after a man and at last four men could ride on one animal!

Ovládání a pravidla hry Prehistoric Caribbean PokerStatistiky

Tato hra se hrála již 561 krát.

Štítky

, , , , ,

Kategorie her

žádné

Online hra Prehistoric Caribbean Poker zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist