Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!

Japanese Pai Gow Poker

Nic mocJde toPrůměrDobréSuper (Hodnoť první!)
Loading ... Loading ...


Popis hry Japanese Pai Gow Poker

Are you looking for a game that rouses your feelings and strikes your mind? Japanese Pai Gow Poker is what you really need! Just look at the settings: a fool moon, as you know, promises extraordinary events. Those events started a few days before when a vessel sailed to the open sea. There were ten seamen and a captain on the board. They transferred cargo of scientific books and manuscripts. Nothing boded ill: the sea was calm and the wind had the right direction. But a sudden storm broke out. That storm was the heaviest people ever saw. Sailors clew down and tied the cargo and themselves with ropes to the ship. As there were no more ropes to bind food and a splendid rigging of the vessel, those things were washed overbroad, but people didn't lose hope. The storm had been raging for three days and at the end of the third day seamen saw a boat and a man in it. With the shout ''a man overbroad!'' they saved him. He appeared to be Japanese and his island located alongside. The seamen conveyed him home. When the storm quieted down the Japanese invited the crew to his house, as he wanted to show his gratitude to them. At home the man fed them, placed comfortable and showed the game Japanese Pai Gow Poker. All men liked the game because it gave food for thought and tickled their nerves. Play this game and you will find it hazardous and fascinating!

Ovládání a pravidla hry Japanese Pai Gow PokerStatistiky

Tato hra se hrála již 686 krát.

Štítky

, , , , ,

Kategorie her

žádné

Online hra Japanese Pai Gow Poker zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist