Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!

Bunny Charm

Nic mocJde toPrůměrDobréSuper (Hodnoť první!)
Loading ... Loading ...


Popis hry Bunny Charm

The game takes place in an imaginary desktop and you incarnate a bunny that looks only for one thing: Defend him self and survive the massive enemy attacks. As the game gets more difficult, more enemies will rise to attack you. To defend your self you'll be able to upgrade your weapon through Damage, Rate of Fire and Pushback, allowing different strategies to take place. Also, you'll be able to buy and plant traps around the levels, which may damage, freeze, poison or explode your enemies! Don't you just love it!!!! "Let them come!" we say! :) Last but not less important is that Bunny Charm has its own Achievement system bound to a local_data savefile, with more than 10 basic achievements.

Ovládání a pravidla hry Bunny Charm

You have to survive the enemy waves. Kill them using your weapon (mouse to aim and click to fire). Use W,A,S and D to move in every direction. Control points to gain upgrade points. You can upgrade your running speed, pushback, fire damage and fire rate.

Statistiky

Tato hra se hrála již 714 krát.

Štítky

, , , , , , , , , , , , , , ,

Kategorie her

žádné

Online hra Bunny Charm zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist