Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!

Dig Down!

Nic mocJde toPrůměrDobréSuper (Hodnoť první!)
Loading ... Loading ...


Popis hry Dig Down!

Guide an ant in its journey and help destroying blocks, activating platforms and avoiding hazards. Enjoy a musical experience through different levels and environments.

Ovládání a pravidla hry Dig Down!

Goal The goal of each level is to help the ant to reach the exit within the time limit. If the timer runs out you will lose a life. To guide the ant in its journey you have to destroy blocks, activate platforms and avoid hazards. Blocks There are 4 different kinds of block, one of them unbreakable. To break the others, click on them - a sequence of 5 circles will appear. If you click on all the circles in order the block will disappear, letting the ant reach new places and increasing the time limit. Platforms You may find these platforms in some levels. If you complete the sequence for one of these (in the same way as a block sequence) a gas/water/ice jet will be activated and the ant will jump whenever it walks over the platform. Sequences Each circle of a sequence has two states - a normal one (yellow) and a special one (orange). The more special state circles you click on, the more seconds are added to the time limit. Hazards If you encounter a hazard you have to guide the ant to avoid it. If the ant touches any hazards you lose a life and restart the level.

Statistiky

Tato hra se hrála již 832 krát.

Štítky

, , , , , , , , , , , , , ,

Kategorie her

žádné

Online hra Dig Down! zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist