Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!

LaserBox

Nic mocJde toPrůměrDobréSuper (Hodnoť první!)
Loading ... Loading ...


Popis hry LaserBox

Laserbox is a challenging strategy. Fire a laser through the box to locate all the mirrors without breaking them. Uncover sections of the box that do not contain a mirror , but be careful! If you clear a section that contains a mirror, it will break!

Ovládání a pravidla hry LaserBox

The objective of LaserBox is to detect and avoid uncovering the hidden mirrors within a grid of boxes. To discover mirrors, you must fire a laser into the boxes and note which way the laser is bouncing from within the covered boxes. If you uncover a mirror by accident, the game is over. To place a laser, click a spot from around the grid of boxes, this will open a menu where you can choose betwe en "Laser" and "Impulse". "Laser" is a continuous beam that goes from the source, through the grid. "Impulse" is a short beam that moves slowly throughout the grid. It has a limited flight length. The flight length is determined by the size of a field. The more the size of a field, the can longer fly an "impulse". Click on the box to mark it as a mirror or to brake it. There are two types of mirrors. One goes from left top to bottom right, the other goes from right top to bottom left. In addition to selecting a single mirror, you may select multiple mirrors to clear by dragging your mouse. On the right side of field there is three dials. The first dial shows how far "impulse" has traveled. The second shows how many unmarked mirrors are in the grid. The third shows how long you have been playing for.

Statistiky

Tato hra se hrála již 672 krát.

LaserBox obrázek 1 - online hry zdarma

Štítky

, , , , , ,

Kategorie her

žádné

Online hra LaserBox zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist