Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!

Multiplayer Backgammon

Nic mocJde toPrůměrDobréSuper (Hodnoť první!)
Loading ... Loading ...


Popis hry Multiplayer Backgammon

The object of this game is to move all your pegs in the counter clockwise direction until they are all at the lower right region, they can then be removed from the board. The first player to remove all the pegs win. To move the pegs, roll a pair of dice first, the numbers shown on the dice are the number of steps you can move. For example, if 3 and 6 are shown, then you can move one peg three steps, and another peg (or the same peg) 6 steps. If you roll a double, then you can use each die twice, making 4 moves. For example if you roll a double 5, then you can move 4 pegs by 5 steps. You can move your pegs to a column if it is empty or if it is occupied by your pegs, but you cannot move your pegs to columns occupied by 2 or more of your opponent's pegs. If a column is only occupied by 1 of your opponent's pegs, then you can land on this column and knock off the opponent peg. The knocked off peg will have to start from the beginning again. If some of your pegs are knocked off, then you must move them first. You cannot move other pegs unless you no longer have knocked off pegs. You must make as many moves from a roll as possible, for example if you rolled 6 and 3, and you can move 6 or 3 but not both, then you must move 6. Play more games at Free Online Games.

Ovládání a pravidla hry Multiplayer BackgammonStatistiky

Tato hra se hrála již 844 krát.

Štítky

, , , , , , , , ,

Kategorie her

žádné

Online hra Multiplayer Backgammon zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist