Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!

Multiplayer Checkers

Nic mocJde toPrůměrDobréSuper (Hodnoť první!)
Loading ... Loading ...


Popis hry Multiplayer Checkers

This game is played by two people. In this game there will be a board of 8 x 8 squares, the squares will have alternate black and white colours, and each player has 3 rows of pieces put on the black squares. A piece can only move forward, it can either move one step diagonally or capture an opponent piece by jumping over it. In a single move, a piece can jump consecutively to capture multiple opponent pieces. When an opponent piece can be captured, you must capture the opponent piece, i.e. you cannot move without capturing when there are some pieces that you can capture. When a piece reaches the last row, it will be crowned and gains the ability to move backwards. When you capture all the pieces of the other player, you win. You can also win when the opponent cannot make any moves. It is possible that none of the players can force a win, in this case a draw game occurs when both players agree so. Use the mouse to click a piece to move it, the places where it can move to will be highlighted, click the highlighted place to move the piece to its location. Play more games at Free Online Games.

Ovládání a pravidla hry Multiplayer CheckersStatistiky

Tato hra se hrála již 781 krát.

Štítky

, , , , , , ,

Kategorie her

žádné

Online hra Multiplayer Checkers zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist