Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!

EGO City

Nic mocJde toPrůměrDobréSuper (Hodnoť první!)
Loading ... Loading ...


Popis hry EGO City

EGO City is an award-winning social game world. Meet interesting people. Play critically-acclaimed games. Build up vast riches. Create the most powerful avatar on the planet. Fight, flirt, play, live and love. Do it all in EGO! Join the thousands of people that are moving to EGO City every day in one of the fastest-growing social game communities in the world. EGO is one of the most unique online entertainment destinations and has won awards and critical acclaim from top game media and players alike. Features: * Create a custom super-avatar (an “EGO”) that not only looks cool, but actually interacts with other avatars through an almost endless range of player-controlled actions including kissing, flirting, dancing and fighting! * Meet and chat with people from across the world or right next door * Play a variety of popular games like Poker or Chess, and unique games you won’t find anywhere else, all made by our award-winning game studio. Your EGO is actually part of the game! * Meet your next love interest in Love Lounge, the edgiest dating and chat game on the Web. * Build up your EGO’s wealth from poverty to millions of dollars and unlock new gameplay features, digital items, a bigger house and become a lot more powerful! * Meet friends, listen to music, play games, express yourself

Ovládání a pravidla hry EGO City

Click anywhere on the game screen to move the EGO around. Click on the EGO for list of fun animations to perform. Tutorials and in-games help menus are available to help new EGO users to get started.

Statistiky

Tato hra se hrála již 1 405 krát.

Štítky

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Kategorie her

žádné

Online hra EGO City zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist