Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!

Connecto2

Nic mocJde toPrůměrDobréSuper (Hodnoť první!)
Loading ... Loading ...


Popis hry Connecto2

Connecto is a simple game where you have to destroy a different number of blocks to complete each level. You destroy blocks by creating a complete link between the wires in the blocks and 2 power nodes at the edge of the player area. Destroy more blocks to get more points! If the blocks reach the top of the screen it's game over! Create a link from one side to the other to get a bonus! Watch out for blank blocks that cannot be linked! Destroy these by destroying other linkable blocks next to them

Ovládání a pravidla hry Connecto2

Connecto is Mouse or Keyboard controlled. Press "p" to pause. Mouse: Click anywhere in the play area to move the cursor to that spot. Click on a block to rotate it clockwise. Click and hold the left mouse button to drag a block left or right. Keyboard: Use the arrow keys to move the cursor up/down/left and right. Use either the space bar or the "a" and "d" keys to rotate the blocks (a/d rotate the block left/right, space bar just right). Press and hold the space bar (or a/d) to grab a block and then the arrow keys to move the block left or right.

Statistiky

Tato hra se hrála již 752 krát.

Štítky

, , ,

Kategorie her

žádné

Online hra Connecto2 zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist