Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!

Rombo

Nic mocJde toPrůměrDobréSuper (Hodnoť první!)
Loading ... Loading ...


Popis hry Rombo

Rombo is a 3D first person action game set in a medieval fantasy world where an evil mage has transformed an once healthy land to an unholy place full of creatures. The player assumes the role of an apprentice mage in a quest to get the black Rombo from the evil mage's castle which will be the first step to bring the land back to its former status.

Ovládání a pravidla hry Rombo

Rombo is a first person action game where your point is to find the Black Rombo after battling with the evil mage's minions. Your weapon is your fireball magic spell, which requires mana to cast. Mana potions can be found around the levels, but your mana will refill as the time passes. To finish each map you have to find its exit, which is always heavily guarded and usually behind some locked areas. To unlock areas you must find the appropriate keys. If you stand in front of a door that requires a key you do not have, the key will flash at the top left corner of the screen. To increase your score, you can pick up treasure items which can be found around the levels. However the best treasures are hidden in secret areas - these can be revealed by going near the wall where the area is and clicking on it (the cursor will become a hand as shown below). Also killing monsters increases your score. At the bottom part of the screen you can see how many monsters are alive in the level.

Statistiky

Tato hra se hrála již 742 krát.

Štítky

Kategorie her

žádné

Online hra Rombo zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist