Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!

Zyraxxus

Nic mocJde toPrůměrDobréSuper (Hodnoť první!)
Loading ... Loading ...


Popis hry Zyraxxus

Zyraxxus is a multiplayer shoot-em-up game set in deep space! Each player controls a ship and competes to shoot and destroy all the other ships in a free-for-all shootout. There are four ships to choose from - each with its own unique characteristics. All ships have a primary blaster and a secondary weapon. The primary weapon recharges quickly while the secondary recharges more slowly.

Ovládání a pravidla hry Zyraxxus

SHIPS, POWERUPS, & RADAR Wasp * Medium speed, armor, and maneuverability * Shot powerup to triple shot * Photon Torpedo as secondary weapon Rhino * High-damage shots; good armor; slow maneuverability * Shot powerup to dual missiles * Short-range forward warp as secondary weapon Saucer * High speed and maneuverability; low armor * Shot powerup to faster-firing autotrack laser * Mine laying capability as secondary weapon Raptor * High shot density at close range; medium speed and armor; slower maneuverability * Shot powerup to longer-range wave shots * Manual shield control as secondary weapon Powerups * Shot Powerup - improves your ship's primary blaster * Engine Powerup - increases your ship's thrusters * Shield Powerup - your ship will be shielded from a set amount of damage before the ship is destroyed * Health Powerup - replenishes your ship's health and gives your a small amount of secondary weapon charge. Radar Your ship is equipped with a radar. Your ship is always the bright spot in the center of the radar. The box around your location represents everything you can see on screen. Powerups appear as green blips and enemy ships as red blips on the radar.

Statistiky

Tato hra se hrála již 1 256 krát.

Štítky

, , ,

Kategorie her

žádné

Online hra Zyraxxus zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist