Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 






Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!

Dopřejte si ananas

Nic mocJde toPrůměrDobréSuper (Hodnoť první!)
Loading ... Loading ...


Popis hry Dopřejte si ananas

Ananas patří k nejoblíbenějšímu druhu exotického ovoce, které je možné pravidelně sehnat i v našich obchodech. Zatímco dříve se ananas pultech objevoval spíše sezóně, dnes se jedná o celoroční potravinu. Oblíbený je zejména díky širokému spektru využití.

Možnosti zpracování ananasu

Své uplatnění nachází jak ve studené, tak také v teplé kuchyni. Nejlepší je samozřejmě čerstvý, nezpracovaný, ale nemusíte se bát vyzkoušet ani jiné variantu ananasu. Mezi novinky patří sušený ananas, který si můžete jednoduše vyrobit také doma, aniž byste potřebovali speciální vybavení. Postačí vám jen obyčejná trouba. Výhodou takového zpracování ananasu je zachování většiny důležitých živin. K nejrozšířenějším formám zpracování pak patří konzervovaný ananas. Konzervované ovoce a zelenina jsou všeobecně oblíbené díky snadné dostupnosti a dlouhé trvanlivosti. V některých případech mají dokonce lepší chuť, než čerstvé plody. To je však způsobeno přídavkem cukru a sirupu. Co vše je možné zakoupit v konzervované variantě můžete zjistit na stránkách www.bassta.cz/ovoce/.

Výhody konzervovaného ananasu

Patrné je to právě u konzervovaného ananasu. Ten patří k oblíbenému ovoci zejména u dětí díky jeho sladké chuti. I zde je řada vitamínů a minerálů, ale samozřejmě není jejich množství stejné jako v čerstvém ananasu. Konzervovaný ananas je ideální mít doma do zásoby. Hodí se zejména na pečení nebo na přípravu ovocných koktejlů. U konzervované varianty navíc odpadá mnohdy nepříjemné olupování a krájení. Pokud nemáte speciální loupač a kráječ ananasu, může se snadno stát, že ořežete nejen slupku, ale také část dužiny. Jste-li zdatnými zahrádkáři a pěstiteli, pak se můžete pustit také do pěstování ananasu doma. Není na tom nic složitého a kromě krásně vypadající rostliny se vám třeba podaří vypěstovat i nový plod. Sice to nějakou dobu trvá, ale ananas se vám odmění lahodnou chutí.

Ovládání a pravidla hry Dopřejte si ananas

test

Statistiky

Tato hra se hrála již 103 krát.

Štítky

Kategorie her

žádné

Online hra Dopřejte si ananas zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist