Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!

Jewel Search

Nic mocJde toPrůměrDobréSuper(3 hlasů, průměr: 3,00 z 5)
Loading ... Loading ...


Popis hry Jewel Search

Celkem povedená online minihra, kde hlavním cílem je pospojovat zadané obrazce do trojic a tím je odstranit z hrací plochy.

Ovládání a pravidla hry Jewel Search

Hra začíná čistým plátnem, kde máš různě rozházené jednotlivé obrazce. Tvým úkolem je během 300 sekund pospojovat obrazce do trojic a tím je odebrat z hrací plochy. Musíš nahrát určitý počet bodů, abys postoupil do dalšího kola. Během hry se ti budou zobrazovat další nástroje, pomocí kterých si můžeš odstranit některé obrazce a tím si zlepšit scóre. Na obrazovce vidíš všechny potřebné informace. Čas, scóre, kolik ti zbývá do dalšího kola, bonusy. Na konci hry můžeš svůj dosažený výsledek odeslat a porovnat se s ostatními hráči této online hry. Hra se ovládá pomocí myši. Levým tlačítkem klikáš na jednotlivé kostky a tím je posunuješ. K dispozici máš jednoduchou nápovědu, kde se dozvíš všechny potřebné informace, jak se hra ovládá, co je jejím cílem. Samozřejmě si můžeš prohlídnout nejlepší dosažené výsledky ostatních hráčů této online hry. Hra také umožňuje vypnutí zvuků hry. Hodnocení: 9/10

Statistiky

Tato hra se hrála již 43 798 krát.

Jewel Search obrázek 1 - online hry zdarmaJewel Search obrázek 2 - online hry zdarmaJewel Search obrázek 3 - online hry zdarmaJewel Search obrázek 4 - online hry zdarma

Štítky

, , , ,

Kategorie her

žádné

Online hra Jewel Search zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist