Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!

Realtor

Nic mocJde toPrůměrDobréSuper (Hodnoť první!)
Loading ... Loading ...


Popis hry Realtor

Jedná se o celkem povedenou hru na téma vydělávání peněz a bohatnutí. Tato online hra může zaujmout hráče orientované na stavitelství či na získávání moci.

Ovládání a pravidla hry Realtor

Na začátku hry ti začnou na hrací ploše přibývat různé budovy s různými částkami, které mohou vydělat. Tvým jediným úkolem bude pomocí těchto budov vydělávat peníze a tím splnit limit pro dané kolo. Hra má celkem jednoduchá pravidla. Označíš bodovu a od té doby ti vydělává nebo prodělává, to poznáš podle hodnoty, která je nad ní umístěná. Musíš sledovat všechny budovy, které jsi označil a čekat do té doby, dokud ti budova vydělává. Snadno se stane že ji za určitou sumu koupíš ale nevšimneš si, že ztrácí hodnotu a tím také proděláš. Hra je velmi náročná na pozornost a logické uvažování. Po každém kole můžeš odeslat svůj výsledek a porovnat se s ostatními hráči. Hra má k dispozici jednoduchou nápovědu, která ti řekne co a jak. Jak se hra ovládá, co je jejím cílem apod. Také se můžeš kouknout na nejlepší dosažené výsledky ostatních hráčů této online minihry. Samozřejmostí je možnost vypnout zvuky hry. Na výběr máš také z několika jazykových mutací. Hodnocení: 8/10

Statistiky

Tato hra se hrála již 1 664 krát.

Štítky

, , , ,

Kategorie her

žádné

Online hra Realtor zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist