Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!

Hra Lov pavouků – Asia

Nic mocJde toPrůměrDobréSuper(2 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading ... Loading ...


Popis hry Hra Lov pavouků – Asia

Velmi zajímavá a na první pohled jednoduchá hra, kde hlavním cílem je, chybit pavouka. Tuto online hru si oblíbí snad každý, kdo ji jen jednou zkusí.

Ovládání a pravidla hry Hra Lov pavouků – Asia

Hra začíná vysvětlením pravidel. Pak už svým pavoukem lovíš mouchy. Tvým úkolem je odříznout mouchy od okolního světa. K tomu používáš pavučinu, kterou si pavouk za sebou táhne. V případě že se nestačíš dostat od okraje k okraji hrací plochy dříve, než moucha protne tvoji nataženou pavučinu, umíráš a musíš začít od začátku. V případě že se ti to povede, mouchu zničíš, nebo alespoň odřízneš kousek hrací plochy, kde se může pohybovat. Na obrazovce vidíš všechny důležité informace. Počet životů, dosažené scóre a uplynulý čas. Každý level končí, pokud se ti podaří zničit všechny mouchy na hrací ploše. Hra se ovládá pomocí klávesnice. Šipkami na klávesnici ovládáš pavouka, který za sebou táhne pavučinu. Doleva, doprava, nahoru nebo dolu. Prostě kam chceš. Tato online hra také umožňuje vypnout zvuk a hudbu na pozadí. Umožňuje přepnout se do full screen režimu. Pokud si nebudeš vědět rady, máš k dispozici jednoduchou nápovědu. Hodnocení: 8/10

Statistiky

Tato hra se hrála již 4 095 krát.

Hra Lov pavouků – Asia obrázek 1 - online hry zdarma

Štítky

, , , ,

Kategorie her

žádné

Online hra Hra Lov pavouků – Asia zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist