Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!

Attracting Twist! – Rotující kostky

Nic mocJde toPrůměrDobréSuper (Hodnoť první!)
Loading ... Loading ...


Popis hry Attracting Twist! – Rotující kostky

Vynikající postřehová onlinovka, ve které musíš skvěle mířit, předvídat, odhadovat rychlost doletu… uvidíš sám, pokud si na ni troufneš.

Ovládání a pravidla hry Attracting Twist! – Rotující kostky

Máš dokonalý metací přístroj, který nabiješ, zamíříš a střelíš tak, abys zasáhl pohybující se kostku. Kostky mají různé barvy, létají různou rychlostí a po zásahu se rozstřelí na víc částí. Každá část rozbité kostky může zasáhnout nějakou jinou poletující kostku a tím ji opět rozbít na spoustu drobných částí… Čím rychleji kostka létá, nebo je jinak komplikované ji zasáhnout, tím je její zásah bodově zajímavější. Nasbírané body můžeš měnit za zvýšení zdraví, zvětšení kostek, zdvojení střel… Na splnění levelu máš omezený čas, proto se zbytečně nezdržuj. Pokud se zaregistruješ, můžeš si porovnávat své výsledky flash hry s ostatními hráči. Ovládání: myší Hodnocení: 8/10

Statistiky

Tato hra se hrála již 3 313 krát.

Attracting Twist! – Rotující kostky obrázek 1 - online hry zdarmaAttracting Twist! – Rotující kostky obrázek 2 - online hry zdarmaAttracting Twist! – Rotující kostky obrázek 3 - online hry zdarmaAttracting Twist! – Rotující kostky obrázek 4 - online hry zdarma

Štítky

, , , , , ,

Kategorie her

žádné

Online hra Attracting Twist! – Rotující kostky zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist