Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!

Data Miner 2

Nic mocJde toPrůměrDobréSuper(2 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading ... Loading ...


Popis hry Data Miner 2

V této hře jste počítačovým hackrem a máte za úkol projít firmy ve městě a ukrást co nejvíce dat. Zvládneš ukrást chráněná data?

Ovládání a pravidla hry Data Miner 2

Tvým úkolem je procházet město – firmu po firmě a krást data. K dispozici máte dlouhou ruku, kterou věci přitahujete k sobě, bombu pomocí které můžete zničit věci které Vám brání v cestě pro věc jinou. Na začátku každého kola se Vám zobrazí kolik a čeho máte ukrást. Aby to nebylo zase tolik jednoduché do cesty se Vám staví spoustu překážek, jako například firewall, spyware nebo zaheslované soubory. Na konci každého kola máte k dispozici obchod ve kterém si můžete nakoupit vylepšení. Můžete si urychlit přitahování věci, můžete si přidat zaměřování nebo třeba koupit nějaký ten čas pro příští kolo navíc. Další podstatnou věcí v obchodě je password hacker – díky kterému získáte ze zaheslovaných dat stejné peníze jako z nezaheslovaných. K dispozici je 9 firem které musíte vykrást.

Statistiky

Tato hra se hrála již 4 817 krát.

Data Miner 2 obrázek 1 - online hry zdarmaData Miner 2 obrázek 2 - online hry zdarmaData Miner 2 obrázek 3 - online hry zdarmaData Miner 2 obrázek 4 - online hry zdarma

Štítky

, , , ,

Kategorie her

žádné

Online hra Data Miner 2 zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist