Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!

Baby Blimp

Nic mocJde toPrůměrDobréSuper(4 hlasů, průměr: 4,75 z 5)
Loading ... Loading ...


Popis hry Baby Blimp

Jistě znáš ten příběh o tom, že tě rodičům přinesl čáp. Čím vším jsi ale musel projít než ses k rodičům dostal?

Ovládání a pravidla hry Baby Blimp

Tato onlinovka tě dostane do světa, kde se děti připravují na to, aby byly čápy přineseny k rodičům. Hra tě usadí do role manažera továrny na děti, a ty musíš připravit každé dítě na to, aby je mohla letecká divize donést k rodičům. Tvým prvním úkolem je správně zvolit jestli je na řadě chlapeček nebo holčička, poté se musíš postarat, aby cestou přes výrobní pás dostalo vše co chce. Dá se říct, že je to pokaždé stejné: dítě vyjede ze stroje, musíš mu dát hračku, poté ohřát a donést mléko, utřít ubrouskem a ubrousek hodit do koše, dát dítě do koupele, pak do postýlky. Až se dítě vyspí dát ho zpět na výrobní pás a odeslat čápům kteří ho mají za úkol donést domů. Pokud ale zvládnete tohle všechno, stále není vyhráno. Poté co připravíte všechny děti musíte postupně vyslat každého čápa do domu s příslušným dítětem. K dispozici máte 6 čápů, které musíte vysílat do domů s holčičkou nebo chlapečkem, podle toho co budou rodiče chtít. Při tomto roznášení se Vám ale může stát že u domu bude pršet, v tom případě musíte čápa vybavit deštníkem a poté ho teprve můžete odeslat k domovu. Jako každá hra, i tato nabízí spoustu vylepšení tvé továrny a čápů. Můžeš si například postavit více vaniček nebo postelí, nebo zrychlit čápy. Tato hra mě velice zaujala a doporučuji si ji zahrát.

Statistiky

Tato hra se hrála již 2 292 krát.

Štítky

, , ,

Kategorie her

žádné

Online hra Baby Blimp zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist