Taky byste chtěli trefit obrovský jackpot, který vám změní život? V tom případě se zaměřte na hry, které nabízejí progresivní jackpoty. Hráčům z Evropy doporučujeme kasina, která fungují na softwaru Microgaming nebo Net Entertainment.

Mezi kasina s největšími progresivními jackpoty patří herny běžící na Net Entertainment softwaru, jako jsou Unibet, Betsson nebo Redbet. Bližší informace o těchto a mnoha dalších online kasinech najdete na icasina.com. Ve zmíněných hernách tak můžete narazit na mnoho jackpotů v hodnotách několika milionů dolarů. Hlavní slovo má v oblasti softwarů pro online kasina firma Microgaming a také nabízí jedny z nejvyšších jackpotů. Jejich velikost se pohybuje i kolem $4 milionů.

Pro hráče z Ameriky jsou nejvýhodnější online kasina spolupracující se společností Real Time Gaming. Jejich jackpoty nejsou nejhodnotnější, ale i tak si díky jejich nejvyšší nabídce můžete přijít na více než $1,7 milionu. Druhý nejvyšší je potom jen o $200 tisíc nižší. Ale pozor. U progresivních her musíte hrát vždy za maximální sázky. Jinak totiž na progresivní jackpot nikdy nedosáhnete.

     
Sponzoři

Nejhranější hry


Online hry zdarma

Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Zahrajte si online zdarma Hry pro nejmenší

Partneři pro Online hry zdarma

Využijte kvalitní server housing od společnosti Casablanca INT.
Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Herní koutek.cz
hry na mobil ke stažení zdarma
Vyzkoušejte nové online hry zdarma zdarma.
Super hry online
superhry
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist