Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!

SandDrops

Nic mocJde toPrůměrDobréSuper(1 hlasů, průměr: 4,00 z 5)
Loading ... Loading ...


Popis hry SandDrops

Velmi zábavná a propracovaná hra, kde hlavním cílem je odstranit šedé kostičky z hrací plochy. K dispozici máš tzv.: šablony, pomocí kterých to musíš provést.

Ovládání a pravidla hry SandDrops

Velmi zábavná a propracovaná hra, kde hlavním cílem je odstranit šedé kostičky z hrací plochy. K dispozici máš tzv.: šablony, pomocí kterých to musíš provést. Hra začíná výběrem levelu. Na začátku budeš mít k dispozici pouze jednu úroveň, ale jak budeš postupovat dál a dál, budou se ostatní úrovně otevírat. K dispozici jich je celkem 60. Dále už je hraješ. Tvým úkolem je pomocí tzv.: šablon odstranit z hrací plochy šedé čtverečky s kapkami, které jsou na nich. Šablona ti ukáže, jak můžeš kapky a také čtverečky odstraňovat. Kolo končí po odstranění všech šedých čtverečků. Na obrazovce vidíš všechny potřebné informace. Aktuální dosažené body, celkové body celé hry, rekord kola, 4 šablony a také počet životů, které ti ještě zbývají. Hra disponuje jednoduchou nápovědou a základním nastavením. Máš možnost si vypnout hudbu na pozadí a zvuky hry, restartovat kolo, prohlídnout si tipy a triky, nebo aktivovat dotykovou obrazovku. Hodnocení: 9/10

Statistiky

Tato hra se hrála již 7 343 krát.

SandDrops obrázek 1 - online hry zdarmaSandDrops obrázek 2 - online hry zdarma

Štítky

, , ,

Kategorie her

žádné

Online hra SandDrops zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist