Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!

BMW X6 Puzzle Game

Nic mocJde toPrůměrDobréSuper(2 hlasů, průměr: 3,00 z 5)
Loading ... Loading ...


Popis hry BMW X6 Puzzle Game

Další z nekonečné série těchto velmi oblíbených a jednoduchých puzzle. V této online hře se vyřádí především fanoušci německé automobilky BMW.

Ovládání a pravidla hry BMW X6 Puzzle Game

Další z nekonečné série těchto velmi oblíbených a jednoduchých puzzle. V této online hře se vyřádí především fanoušci německé automobilky BMW. Hra začíná tím, že si musíš vybrat základní kousek a o něj začít skládat. Ze začátku se ti bude zdát, že hra je hodně složitá, nicméně za několik málo okamžiků přijdeš na to, že stačí složit základní kostru a máš vyhráno. Jednotlivé kousíčky do sebe sami zapadají, v tom případě pokud najdeš dva správné kousíčky, které opravdu patří do sebe, stačí je k sobě přiblížit a oni do sebe sami zapadnou. Hra končí po složení všech kousíčků ve výsledný obrázek. Ovládání je velice jednoduché. Pomocí myši přesouváš jednotlivé kousíčky puzzle a snažíš se najít to správné umístění. Bohužel zde chybí měření času či bodů a také porovnání výsledků s ostatními hráči této online hry. Hodnocení: 6/10

Statistiky

Tato hra se hrála již 2 375 krát.

Štítky

, ,

Kategorie her

žádné

Online hra BMW X6 Puzzle Game zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist