Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!

Lofty Tower 2

Nic mocJde toPrůměrDobréSuper(4 hlasů, průměr: 3,50 z 5)
Loading ... Loading ...


Popis hry Lofty Tower 2

Tato hra je volným pokračováním první verze. Nutno říci, je daleko povedenější. Zaujme všechny milovníky výzev a stavění křehkých věží.

Ovládání a pravidla hry Lofty Tower 2

Hry začíná výběrem úrovně. Na začátku budeš mít k dispozici pouze základní, nicméně s postupem času se ti budou otevírat stále další. Pokud všechny dokončíš, můžeš hru restartovat a začít hrát od začátku. Tvým úkolem bude z nabídnutých kostek postavit věž, která bude mít následující parametry: její výška musí být vyšší než červený trojúhelník. Modrý trojúhelník ukazuje, jak je tvoje věž právě vysoká. Pokud bude modrý výš jak červený, máš vyhráno. Teď už jen zbývá, aby tvoje věž byla stabilní a po určitou dobu nespadla. Potom se ti připočtou body a postupuješ do dalšího kola. V menu se můžeš podívat, jakých bodů jsi dosáhl v jednotlivých kolech. Ovládání hry je velice jednoduché. Pomocí myši vybíráš kostky, které chceš přesouvat, pomocí mezerníku otáčíš kostkou a přizpůsobuješ si ji tak, jak budeš potřebovat. Samozřejmostí je možnost vypnutí zvuků a hudby na pozadí. Na výběr máš z několika jazykových mutací. Hodnocení: 9/10

Statistiky

Tato hra se hrála již 3 980 krát.

Štítky

, ,

Kategorie her

žádné

Online hra Lofty Tower 2 zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist