Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!

Builder 3D – 3D tetris

Nic mocJde toPrůměrDobréSuper(2 hlasů, průměr: 4,00 z 5)
Loading ... Loading ...


Popis hry Builder 3D – 3D tetris

Tato online minihra je velmi povedenou variantou na klasický a velice známý tetris. Hra je zdarma a jistě vás brzy ovládne. Nejedná se totiž o klasický tetris jak ho znáš ale 3D tetris, kde je daleko více možností kládání kostek oproti klasického 2D tetrisu.

Ovládání a pravidla hry Builder 3D – 3D tetris

Na začátku hry se můžeš podívat na krátkou nápovědu, aby jsi věděl jak hru hrát. Pak se již pustíš do samotného hraní. Hra je rozdělena na jednotlivé levely. V každém levelu musíš splnit zadaný počet bodů. Tvým úkolem je skládat kostička na sebe tak, aby ti postupně mizeli. Jako v klasickém tetris. Hru můžeš kdykoli pozastavit, restartovat, nebo ukončit. Také máš možnost 3 výměn kostek během hry. Kuželem ve kterém skládáš kostky můžeš hýbat na všechny strany, aby jsi lépe viděl, kam dáváš kostky. Samozřejmostí je možnost vypnutí zvuků hry. K dispozici máš jednoduchou nápovědu, která ti řekne všechno podstatné. Jak hru hrát a co je jejím cílem. Hra se ovládá pomocí klávesnice a myši. Šipkama směruješ, mezerníkem meníš tvar, enter slouží pro rychlé uložení.

Statistiky

Tato hra se hrála již 3 586 krát.

Builder 3D - 3D tetris obrázek 1 - online hry zdarmaBuilder 3D - 3D tetris obrázek 2 - online hry zdarmaBuilder 3D - 3D tetris obrázek 3 - online hry zdarmaBuilder 3D - 3D tetris obrázek 4 - online hry zdarma

Štítky

, , , ,

Kategorie her

žádné

Online hra Builder 3D – 3D tetris zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist