raketka-logoNa internetu existují stovky, spíše tisíce herních webů, ostatně náš se takto také profiluje. Některé jsou slabší, jiné lepší. Mezi tu druhou kategorii lze bezpochyby zařadit web raketka.cz a přiznám se, že i já si tam často online hry zahraju. Proč? Mám hned několik důvodů.

6 důvodů, proč mám rád Raketku

  1. Hraju i ve škole a název se dobře pamatuje, nemusím vzpomínat co to je za stránky. Raketka a logo rakety, takže není co řešit
  2. Někdy dostanu chuť zahrát si klasiku, oblíbené hry, ke kterým se rád vracím a tyhle hry zde najdu.
  3. Rád hledám také novinky a tady si myslím, že je Raketka celkem unikátní nebo jsem to aspoň nikde jinde po internetu neviděl: u každé hry je miniatura, na kterou když se najede myší, tak je vidět video. To je podle mě bomba, protože hraju jen to kde mě video naláká. Navíc, kdykoliv tam přijdu, tak je tam vždy několik nových her, které neznám.
  4. Hrát sám je fajn, ale hrát a soupeřit s ostatními, to je teprve ta pravá zábava. Zahraju si hru a snažím se o co nejvyšší skóre. To si po hře hden můžu porovnat s ostatními, i s kamarády a tak často bojujeme o to kdo bude nejlepší.
  5. S tím souvisí ještě jedna věc. Raketka není jen o hrách. Je to komunitní web, kde to žije. Na Facebooku je přes 10.000 fanoušků a pod každou hrou si můžete pokecat.
  6. Když se mi opravdu daří, dostanu odměnu. Buď o mě napíšou v síni slávy jako o skvělém hráči a pokud to zrovna byla nějaká soutěž, tak můžu vyhrát třeba xBox nebo další ceny s herní tematikou.

Pár mých tipů na hry, které si rád zahraju:

  • Monkey Go Happy 3: třetí díl o smutné opičce. To je logická hra, kde plníte různé úkoly a cílem je opičku rozveselit. Nikdy hned nevíte, proč je smutná, takže vezměte rozum do hrsti a přemýšlejte. Chtěla by banán? Je jí zima? Několik desítek úkolů vás na chvíli zabaví.
  • Miami Shark: to je úplně něco jiného. Hrajete za žraloka a snažíte se udělat co největší škody na pobřeží Miami. Zničte loď, zakousněte pár potápěčů a nebo vyskočte a rozbijte vrtulník. Počítá se celkové skóre, tak jsem zvědav, zda mě porazíte. :-)
  • Snail Bob 2: opět logická hra, tentokrát se šnečkem v hlavní roli. Šnek má problém, že neumí skákat, ale hravě to dožene svojí inteligencí. Nebo ne? To záleží na tom, jak mu pomůžete.

Schválně si zahrajte pár her na Raketce a potom se podívejte na jiné herní weby jako www.hry.cz. Zastaralé, málo her, nuda.

Prostě kdo jednou navštíví Raketku, tak už nepotřebuje hledat jinde.

     
Sponzoři

Nejhranější hry


Online hry zdarma

Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Zahrajte si online zdarma Hry pro nejmenší

Partneři pro Online hry zdarma

Využijte kvalitní server housing od společnosti Casablanca INT.
Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Herní koutek.cz
hry na mobil ke stažení zdarma
Vyzkoušejte nové online hry zdarma zdarma.
Super hry online
superhry
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist