Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!

Kingdoms: Nobility

Nic mocJde toPrůměrDobréSuper(3 hlasů, průměr: 4,00 z 5)
Loading ... Loading ...


Popis hry Kingdoms: Nobility

Buduj město, určuj, jaké domy a pro koho se budou stavět a při tom všem mysli i na bezpečnost a sociální život obyvatel. Rozhoduj a užij si tuhle zajímavou flash hru.

Ovládání a pravidla hry Kingdoms: Nobility

Stal ses starostou města, který rozhoduje o důležitosti a umístění nových budov a celého charakteru města. Pojem město není na začátku hry tak úplně dobrou volbou, tobě se totiž do rukou dostává „nepopsaná“ plocha, která je určena k zastavění, obydlení, zbudování rodinných domů, obchodů, sociálního vybavení, prostě všeho, co funkční město potřebuje pro svůj chod a rozvoj. Bílým textem se v průběhu hry objevuje nápověda, která ti doporučuje, co je potřeba postavit. V pravém dolním rohu se nachází mapka znázorňující město a ikonky, které ti po rozkliknutí nabídnou různé typy prací, staveb, možnost obchodovat se surovinami… Velmi zajímavá onlinovka, která uskuteční tvé nápady. Ovládání: myší Hodnocení: 8/10

Statistiky

Tato hra se hrála již 4 481 krát.

Kingdoms: Nobility obrázek 1 - online hry zdarmaKingdoms: Nobility obrázek 2 - online hry zdarmaKingdoms: Nobility obrázek 3 - online hry zdarma

Štítky

, , , , , , , ,

Kategorie her

žádné

Online hra Kingdoms: Nobility zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist