Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!

Farm Twister

Nic mocJde toPrůměrDobréSuper(1 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading ... Loading ...


Popis hry Farm Twister

Na Vaši farmu se blíží tornádo a vy musíte zachránit všechny zvířátka která jsou venku. Ochráníš svou farmu nebo podlehne přírodní katastrofě?

Ovládání a pravidla hry Farm Twister

Vaším úkolem je zachránit všechna zvířátka, které jsou venku dříve než přijde hurikán. Zvíře musíte chytnout kliknutím na levé tlačítko myši a přenést do farmy (jako když přetahujete okna ve windowsech). Pokud hurikán nějaké zvíře sebere musíte ho vzít z hurikánu a opět přenést do farmy. Za každé zachráněné zvíře dostáváte peníze a zkušenosti. Za peníze si můžete koupit další zvířata – ovci, prase a kozu. Čím dražší zvíře, tím více peněz a zkušeností dostanete za jeho záchranu. Můžete si také koupit větší a odolnější farmu (i farma totiž může podlehnout hurikánu), dále také balíky sena, větrné mlýny, traktory a stromy. Za každý zakoupený předmět se Vám zvýší počet zkušeností, které získáte za záchranu zvířete.

Statistiky

Tato hra se hrála již 3 574 krát.

Farm Twister obrázek 1 - online hry zdarmaFarm Twister obrázek 2 - online hry zdarmaFarm Twister obrázek 3 - online hry zdarmaFarm Twister obrázek 4 - online hry zdarma

Štítky

, , , ,

Kategorie her

žádné

Online hra Farm Twister zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist