Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!

Hack Slash Crawl

Nic mocJde toPrůměrDobréSuper(2 hlasů, průměr: 3,00 z 5)
Loading ... Loading ...


Popis hry Hack Slash Crawl

Celkem zajímavě pojatá jednoduchá strategie, kde hlavním úkolem je projít zadaným bludištěm, pozabíjet všechny nepřátele a sebrat co nejvíce bonusů.

Ovládání a pravidla hry Hack Slash Crawl

Na začátku si zvolíš, s jakým bojovníkem chceš hrát. Na výběr máš z několika možností. Potom se již ocitneš ve hře a tvým úkolem je projít bludiště, přežít, pozabíjet všechny nepřátelské příšery a sebrat co nejvíce artefaktů. Na konci hry můžeš odeslat svůj výsledek a porovnat se s ostatními hráči této online hry. Na obrazovce vidíš všechny potřebné informace. Počet a umístění nepřátel, stav tvého života, počet a typ artefaktů, které jsi našel apod. Každý si užije mnoho zábavy s touto online minihrou. K dispozici máš jednoduchou nápovědu, kde ti jsou vysvětleny všechny základní věci. Jak hrát, co je cílem této hry apod. Samozřejmostí je možnost prohlédnout si nejlepší dosažené výsledky ostatních hráčů. Také můžeš vypnout zvuky hry. Hra se ovládá pomocí myši. Levým tlačítkem klikáš na místo, kam chceš, aby tvůj bojovník šel. Levým tlačítkem také označíš protivníka, s kterým se chceš utkat. Hodnocení: 7/10

Statistiky

Tato hra se hrála již 9 111 krát.

Hack Slash Crawl obrázek 1 - online hry zdarmaHack Slash Crawl obrázek 2 - online hry zdarmaHack Slash Crawl obrázek 3 - online hry zdarmaHack Slash Crawl obrázek 4 - online hry zdarma

Štítky

, , ,

Kategorie her

žádné

Online hra Hack Slash Crawl zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist