Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!

Ninja Robot 2

Nic mocJde toPrůměrDobréSuper(1 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading ... Loading ...


Popis hry Ninja Robot 2

Jedná se o zajímavou skákačku, kde ovládáte robota. Sbírejte věci, otevřte si cestu do dalšího kola a pokuste se nasbírat co nejvíce bodů.

Ovládání a pravidla hry Ninja Robot 2

V této hře ovládáte robota se kterým máte za úkol projít celkem 14 "různých" kol . Všechny kola jsou téměř stejná , jen se v nich objevuje čím dál více překážek (oheň, nepřátelé či lasery) a jsou tak postupně čím dál těžší. V každém kole zbíráte hvězdy za které dostáváte body, dále musíte sebrat klíč, který Vám otevře dveře do dalšího kola.Také můžete zbírat věci, které Vám doplní HP či MP, jejich stav máte zobrazen úplně dole. Ve hře máte ze začátku 6 životů o které můžete přijít dvěma způsoby. Buď tím, že se budete pohybovat moc rychle a následně Vám dojde MP a nebo tím, že ztratíte všechny HP kvůli zranění , které je způsobeno laserem, nepřítelem či ohněm. Zatímco HP můžete obnovit pouze sebráním klíčů, MP se Vám doplňuje při zastavení a nebo také při sebrání energie. Na konci každého kola získáte tajný kód, takže příště můžete začít, kde jste skončili. Hra se ovládá pouze pomocí šipek.Šipkami do stran se pohybujete a šipkou nahoru létáte, ale v některých kolech budete mít přehozené ovládání(levou šipku s pravou).

Statistiky

Tato hra se hrála již 2 883 krát.

Ninja Robot 2 obrázek 1 - online hry zdarmaNinja Robot 2 obrázek 2 - online hry zdarmaNinja Robot 2 obrázek 3 - online hry zdarmaNinja Robot 2 obrázek 4 - online hry zdarma

Štítky

, ,

Kategorie her

žádné

Online hra Ninja Robot 2 zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist