Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!

Kill the Pacman 2

Nic mocJde toPrůměrDobréSuper(3 hlasů, průměr: 4,00 z 5)
Loading ... Loading ...


Popis hry Kill the Pacman 2

Tato hra je určená pro všechny malé hráče, kteří si rádi zaskákají a nevadí jim trocha krve. Cílem hry je zničit co nejvíce „Pacmanu“.

Ovládání a pravidla hry Kill the Pacman 2

Na začátku hry dostaneš jednoduchou instruktáž, jak hru hrát, co je jejím cílem. Pak už jen skáčeš. Tvým úkolem je pomocí malého míčku, během 50 sekund skočit na co nejvíce „Pacmanů“ a tím je zabít. Nas obrazovce vidíš všechny potřebné informace. Tvoje scóre, počet životů a čas, který ti ještě zbývá do dokončení aktuálního kola. Kolo končí po dosažení zadaného počtu bodů, či po vypršení času. Pokud si uspěl postupuješ, pokud ne, musíš začít od samotného začátku. Hra se ovládá pomocí klávesnice. Šipkama měníš směr a klávesou „Z“ skáčeš. Samozřejmě si můžeš prohlídnout nejlepší dosažené výsledky ostatních hráčů této online hry. Hra umožňuje nastavení kvality na třech úrovních. Hra také umožňuje vypnutí zvuku. Hodnocení: 8/10

Statistiky

Tato hra se hrála již 3 749 krát.

Kill the Pacman 2 obrázek 1 - online hry zdarmaKill the Pacman 2 obrázek 2 - online hry zdarmaKill the Pacman 2 obrázek 3 - online hry zdarmaKill the Pacman 2 obrázek 4 - online hry zdarma

Štítky

, , ,

Kategorie her

žádné

Online hra Kill the Pacman 2 zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist