Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!

CrazyCrab – bláznivý krab na pláži

Nic mocJde toPrůměrDobréSuper(2 hlasů, průměr: 4,50 z 5)
Loading ... Loading ...


Popis hry CrazyCrab – bláznivý krab na pláži

Krab je v celku rychlé zvířátko. Dnes je ale značně nervózní, protože potřebuje co nejrychleji sesbírat všechny svoje vajíčka a když spojíte rychlost s nervozitou, stává se z toho pěkný shon a práce se docela komplikuje.

Ovládání a pravidla hry CrazyCrab – bláznivý krab na pláži

U jednoho pobřeží žila skupinka krabů. Vzájemně si pomáhali, ochraňovali se a pomáhali si se starostí o krabí děti. Každý krab měl za úkol něco. Jeden obstarat jídlo, jiný hlídat, zda se neblíží nebezpečí, další se staral o děti a hry… Péči o krabí vajíčka měl na starost krab Julian. Jednoho dne se blízko krabí skupinky přistěhoval nový krab Guz a protože chtěl udělat dojem na ostatní kraby, rozhodl se, že ukrade vajíčka a tím se stane pro ostatní hrdinou a silákem. Vybral si ale špatný okamžik! Julian se ho všimnul a začal vajíčka sbírat a zachraňovat. Nezbývá mu mnoho času, Guz se blíží velmi rychle! Rychlá onlinovka plná skákání, sbírání, pospíchání a radosti z vítězství nad zlomyslným Guzem tě jistě pobaví! Dosáhni nejlepší skóre a ukaž ostatním hráčům, jak jsi dobrý! Ovládání: šipkami doleva, doprava, šipkou nahoru skáčeš, když ji podržíš, skočíš výš Hodnocení: 6/10

Statistiky

Tato hra se hrála již 2 873 krát.

CrazyCrab - bláznivý krab na pláži obrázek 1 - online hry zdarmaCrazyCrab - bláznivý krab na pláži obrázek 2 - online hry zdarmaCrazyCrab - bláznivý krab na pláži obrázek 3 - online hry zdarmaCrazyCrab - bláznivý krab na pláži obrázek 4 - online hry zdarma

Štítky

, , , ,

Kategorie her

žádné

Online hra CrazyCrab – bláznivý krab na pláži zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist