Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!

Skákačka Chytni zebru

Nic mocJde toPrůměrDobréSuper(3 hlasů, průměr: 4,33 z 5)
Loading ... Loading ...


Popis hry Skákačka Chytni zebru

Pokud si myslíš, že máš pevné nervy, s chutí se pusť do této flash hry, ve které máš za úkol pouze párkrát chytnout zebru a postoupit do dalšího levlu. Na tom přece nic není, ne?

Ovládání a pravidla hry Skákačka Chytni zebru

Ve velkém celodenním vedru se občas stane, že i zkušená a téměř na vše zvyklá zebra dostane úžeh, nebo úpal. Následky jsou různé. Někdy polehává, jindy nežere, schová se do stínu a spí. Dnes sluníčko ale zapracovalo extrémně a naše zebra se úplně pominula a běhá bezcílně krajinou, jakoby nevěděla, kam se podít. Nenech ji trápit a chyť ji do prázdného poletujícího kolečka. Za každou chycenou zebru získáš deset bodů. Nesmíš se ale srazit s barevnou kuličkou, která poletuje nahoru a dolů přes obrazovku. Pokud se srazíte, deset bodů se ti odečte a to i do mínusu. O to těžší je pak vrátit se na nulu a nasbírat potřebný počet bodů pro postup do dalšího ševelu V pravém spodním rohu vidíš, kolik bodů pro postup potřebuješ. V levé části obrazovky máš svůj oddechový prostor, kam na tebe barevná kulička nemůže. Tato onlinovka tě jistě pobaví a vtáhne do hry. Přece tu barevnou kuličku porazíš! Ovládání: šipkami doleva, doprava, nahoru, když podržíš šipku nahoru, skáčeš výš Hodnocení: 6/10

Statistiky

Tato hra se hrála již 2 667 krát.

Skákačka Chytni zebru obrázek 1 - online hry zdarma

Štítky

, , , ,

Kategorie her

žádné

Online hra Skákačka Chytni zebru zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist