Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!

Bimmin

Nic mocJde toPrůměrDobréSuper(4 hlasů, průměr: 3,00 z 5)
Loading ... Loading ...


Popis hry Bimmin

Jsi dostatečně rychlý na to, abys utekl tyranosaurovi? V této hře si to můžeš vyzkoušet.

Ovládání a pravidla hry Bimmin

Malý pračlověk utíká a ty mu pomocí šipky nahoru pomůžeš vyskočit nahoru, přeskočit obtížný terén. Šipkou nahoru skáčeš i pokud chceš získat slibnou odměnu ve formě jablíčka či kýty, za něž pak na konci hry obdržíš body potřebné k vítěství. Cílem je dostat se do bezpečí s co nejvyšším počtem bodíků. Ve hře Bimmin se jako mávnutím proutku staneš pravěkým človíčkem, kterého pronásleduje hladový dinosaurus. Stačí jediná chybička v podobě zpomalení, když na svém útěku zavadíš o jedovatou houbu nebo klopýtnutí o kámen a dinosaurus tě chytí. Naopak své vítězství můžeš zapsat pokud mu dokážeš utéci a nasbírás co nejvíce kouzelných jablíček a kýt jenž zvýší body které získáváš na své cestě. Zajímavá a zábavná online hra, ve které máš za úkol utéct před tyranosaurem. Jediná klávesa, kterou budeš ke hře potřebovat je mezerník a to pro skok. Panáček, který před tyranosaurem utíká běží sám a ty máš za úkol přeskakovat překážky. Jak běžíš dál hra je rychlejší a rychlejší a je těžší přeskakovat překážky. V této hře jde především o score a tak je dobré sbírat různě předměty, jako jablka nebo maso, které se po cestě na mapě objevují. V pravém horním rohu můžeš sledovat svou rychlost. Čím dále doběhneš tím více skóre získáš. Hra se zapisuje do světového žebříčku a tak máš možnost stát se nejlepším.

Statistiky

Tato hra se hrála již 3 343 krát.

Bimmin obrázek 1 - online hry zdarma

Štítky

, , , ,

Kategorie her

žádné

Online hra Bimmin zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist