Většina z nás, ať už jsme dospělí, nebo náctiletí či děti si alespoň tu a tam zahrajeme onlinovku pro zpestření dne, zkrácení dlouhé chvíle, trochu vzrušení nebo také proto, abychom zlepšovali svůj postřeh a jemnou motoriku. Jen málokdo nezná slavnou postavičku komiksů Spidermana, a právě her s ním je na internetových stránkách spiderman-hry.cz skutečně mnoho. Od karetních, přes skákačky, logické, až po 3 D z různých kategorií. A co je také důležité – všechny hry na tomto webu jsou k dispozici zdarma.

Posaďte se a začněte hrát

Jestliže máte v oblibě stolní hry, pak určitě občas hrajete některou z karetních her. A právě z tohoto soudku je hra Spiderman Solitaire. Není až tak náročná, a i když ji budete hrát opakovaně, stále vás bude bavit. Jde o to, přeskládat všechny karty z balíčku a sedmi hromádek do čtyřech nových, v nichž budou vždy karty poskládány od esa po nejvyšší dle barev.

Další hrou, v níž opět figuruje hrdina Spiderman, je Spiderman Laboratory Lockdown. Nástup akce je v ní sice trochu pozvolný, ale jestliže chvilku vydržíte a projdete dále, zjistíte, že právě nenápadnost, plížení se je to, co budete potřebovat, abyste prošli nepřátelským prostředím až do konce každého levelu. Děj se odehrává v šestipatrové budově, a právě postoupení do dalšího poschodí znamená postup do dalšího kola.

Tyto a mnohé další zajímavé hry, které jsou členěny dle kategorií, nejoblíbenějších, nejnovějších a podobně, pro hráče připravuje desetiletý kluk, který se jmenuje Max. Prostřednictvím jeho stránek může kdokoli z vás zanechat vzkaz s pozdravem, tipem na další hru, která zatím na webu není, radou, co zlepšit, nebo svoji spokojenost projevit „likem“ u té či oné hry.

Vyzkoušejte spustit některou onlinovku s akčním hrdinou Spidermanem a uvidíte, že se budete bavit. Ostatně, Spiderman je jednou z jistých tref do černého, který baví malé i velké po desetiletí.

     
Sponzoři

Nejhranější hry


Online hry zdarma

Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Zahrajte si online zdarma Hry pro nejmenší

Partneři pro Online hry zdarma

Využijte kvalitní server housing od společnosti Casablanca INT.
Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Herní koutek.cz
hry na mobil ke stažení zdarma
Vyzkoušejte nové online hry zdarma zdarma.
Super hry online
superhry
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist