Většina z nás, ať už jsme dospělí, nebo náctiletí či děti si alespoň tu a tam zahrajeme onlinovku pro zpestření dne, zkrácení dlouhé chvíle, trochu vzrušení nebo také proto, abychom zlepšovali svůj postřeh a jemnou motoriku. Jen málokdo nezná slavnou postavičku komiksů Spidermana, a právě her s ním je na internetových stránkách spiderman-hry.cz skutečně mnoho. Od karetních, přes skákačky, logické, až po 3 D z různých kategorií. A co je také důležité – všechny hry na tomto webu jsou k dispozici zdarma.

Posaďte se a začněte hrát

Jestliže máte v oblibě stolní hry, pak určitě občas hrajete některou z karetních her. A právě z tohoto soudku je hra Spiderman Solitaire. Není až tak náročná, a i když ji budete hrát opakovaně, stále vás bude bavit. Jde o to, přeskládat všechny karty z balíčku a sedmi hromádek do čtyřech nových, v nichž budou vždy karty poskládány od esa po nejvyšší dle barev.

Další hrou, v níž opět figuruje hrdina Spiderman, je Spiderman Laboratory Lockdown. Nástup akce je v ní sice trochu pozvolný, ale jestliže chvilku vydržíte a projdete dále, zjistíte, že právě nenápadnost, plížení se je to, co budete potřebovat, abyste prošli nepřátelským prostředím až do konce každého levelu. Děj se odehrává v šestipatrové budově, a právě postoupení do dalšího poschodí znamená postup do dalšího kola.

Tyto a mnohé další zajímavé hry, které jsou členěny dle kategorií, nejoblíbenějších, nejnovějších a podobně, pro hráče připravuje desetiletý kluk, který se jmenuje Max. Prostřednictvím jeho stránek může kdokoli z vás zanechat vzkaz s pozdravem, tipem na další hru, která zatím na webu není, radou, co zlepšit, nebo svoji spokojenost projevit „likem“ u té či oné hry.

Vyzkoušejte spustit některou onlinovku s akčním hrdinou Spidermanem a uvidíte, že se budete bavit. Ostatně, Spiderman je jednou z jistých tref do černého, který baví malé i velké po desetiletí.

     
Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist