Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!

Bike Master

Nic mocJde toPrůměrDobréSuper (Hodnoť první!)
Loading ... Loading ...


Popis hry Bike Master

Hra svým zaměřením zaujme především fanoušky motocyklistických simulátorů. Cílem je projet zadanou trať v co nejkratším čase, pokud možno bez jakýchkoliv chyb.

Ovládání a pravidla hry Bike Master

Jedná se o velice jednoduchou simulaci jízdy na motocyklu. Máte k dispozici pouze jeden stroj, s nímž musíte projet všechna kola. V cestě vám bude stát několik překážek. Od menších kamenů po velké, různě položené trubky, pneumatiky a mnoho dalšího. Náročnost tratě se samozřejmě s postupem do vyšších levelů zvyšuje. Kolo končí po projetí celé trati. Samozřejmě pokud spadnete, vracíte se na začátek či na posledně projetý záchranný bod. Grafické provedení této online hry je jednoduché, nicméně všichni příznivci této kategorie her jsou na podobné provedení více než zvyklý. Ovládání je velice jednoduché. Pomocí šipek zrychlujete, zpomalujete a vyvažujete motocykl. Klávesou enter měníte směr jízdy. Provádění různých triků je sice po troše štěstí možné, nicméně žádné bonusové body vám to nepřinese. Bohužel tato online hra nenabízí možnost výběru motocyklu, ani jeho upgrade (změnu barvy, chování). Také zde chybí jakékoli měření času jízdy, sbírání bonusů čí bodů. K dispozici máte pouze ukazatel dosažené úrovně a progress bar, který ukazuje stav projetí tratě.

Statistiky

Tato hra se hrála již 2 107 krát.

Štítky

, ,

Kategorie her

žádné

Online hra Bike Master zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist