Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!

Hra na rybaření Hungry Fish

Nic mocJde toPrůměrDobréSuper(1 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading ... Loading ...


Popis hry Hra na rybaření Hungry Fish

Tato online minihra je určená pro všechny milovníky rybaření a sportovního rybolovu. Zaujme také všechny mladší hráče, kteří si chtějí pouze zadovádět.

Ovládání a pravidla hry Hra na rybaření Hungry Fish

Hra začíná tím, že jsou ti vysvětleny všechny základní informace. Potom už můžeš začít hrát. Na začátku budeš mít pouze malou rybičku. Tvým úkolem bude ji pořádně vykrmit. Budeš plavat ve vodě a požírat všechny menší rybičky, které budou plavat kolem. Musíš si ale dát pozor na ty větší, jelikož ty zase budou chtít sežrat tebe. Pokud tě sežerou, hra končí a ty musíš hrát zase od začátku. Na konci hry můžeš odeslat svoje scóre a porovnat se s ostatními hráči této online minihry. K dispozici máš jednoduchou nápověda, která ti řekne všechny základní informace abys mohl tuto online minihru začíát hrát. Samozřejmostí je možnost vypnutí zvuků. Hra se ovládá pomocíá klávesnice. Šipkama ovládáš směr rybičky. Hodnocení: 7/10

Statistiky

Tato hra se hrála již 5 710 krát.

Hra na rybaření Hungry Fish obrázek 1 - online hry zdarmaHra na rybaření Hungry Fish obrázek 2 - online hry zdarmaHra na rybaření Hungry Fish obrázek 3 - online hry zdarmaHra na rybaření Hungry Fish obrázek 4 - online hry zdarma

Štítky

, , ,

Kategorie her

žádné

Online hra Hra na rybaření Hungry Fish zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist