Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!

Hit The Jackpot 3

Nic mocJde toPrůměrDobréSuper(4 hlasů, průměr: 4,00 z 5)
Loading ... Loading ...


Popis hry Hit The Jackpot 3

Jedná se o velmi povedenou simulaci tohoto sportu. Tato online hra zaujme její všechny fanoušky i ty, kteří si jen chtějí zkusit jaké to je střílet na velké vzdálenosti z luku.

Ovládání a pravidla hry Hit The Jackpot 3

Abys mohl používat plnou hru, je nutná registrace (registrace je zdarma). K odzkoušení hry ti ale plně postačí její omezená verze. Samozřejmě ti nikdo nebrání se registrovat a mít možnost hrát tuto online hru s protivníky celého světa a měřit s nimi svoje síly a dovednost. Jako host, neregistrovaný uživatel, máš možnost hrát pouze v training módu. Dále si zvolíš, v jaké zemi chceš hrát (celkem 5 zemí, každá má jiné podmínky hry). Hra může začít. Na obrazovce vidíš, svoje scóre, počet kol, sílu větru a mnoho dalších informací. Tvým úkolem je zasáhnout terč co nejpřesněji. Ovládání hry je jednoduché. Myší míříš, myší střílíš. Aby ses mohl soustředit, máš možnost si vypnout zvuk hrající na pozadí. Menu má jednoduchou nápovědu, kde najdeš všechny podstatné informace.

Statistiky

Tato hra se hrála již 5 721 krát.

Hit The Jackpot 3 obrázek 1 - online hry zdarmaHit The Jackpot 3 obrázek 2 - online hry zdarmaHit The Jackpot 3 obrázek 3 - online hry zdarmaHit The Jackpot 3 obrázek 4 - online hry zdarma

Štítky

, , , ,

Kategorie her

žádné

Online hra Hit The Jackpot 3 zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist