Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!

Gold Cup Championship

Nic mocJde toPrůměrDobréSuper(2 hlasů, průměr: 3,00 z 5)
Loading ... Loading ...


Popis hry Gold Cup Championship

Jsi milovníkem koní a všeho kolem toho? Chtěl jsi se stát profesionálním jokejem a závodit s opravdovými závodníky na velké soutěži? Pokud ano, je tato online minihra určená právě pro tebe. Je zdarma a zaujme všechny milovníky těchto krásných zvířat.

Ovládání a pravidla hry Gold Cup Championship

Na začátku hry si můžeš vybrat z několika koní, s kterými chceš závodit. Po výběru se pustíš již do samotného závodu. Soutěžít s několika dalšími koňmi. Potom se postavíš na start a čekáš na výstřel. Na trati se musíš vyhýbat překážkám a prostě závodit jako na klasickém závodě s koňmi. Koně můžeš různě popohánět, měnit směr, skákat přes překážky. Musíš si dávat pozor na jeho síli, aby jsi vydržel až do konce závodu. Hra disponuje jednoduchou nápovědou, kde ti jsou vysvětleny všechny základní informace, jak hrát, co je cílem hry apod. Také si můžeš prohlédnout nejlepší dosažené výsledky ostatních hráčů této online minihry. Hra se ovládá pomocí klávesnice. Doleva, doprava měníš směr, šipkou nahoru přidáváš a šipkou dolů ubíráš rychlost. Mezerníkem bičuješ a klávesou CTRL skáčeš. Samozřejmostí je možnost vypnutí zvuků hry. Hodnocení: 7/10

Statistiky

Tato hra se hrála již 2 706 krát.

Štítky

, ,

Kategorie her

žádné

Online hra Gold Cup Championship zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist