Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!

Hra DinoKids – Lukostřelba

Nic mocJde toPrůměrDobréSuper(1 hlasů, průměr: 2,00 z 5)
Loading ... Loading ...


Popis hry Hra DinoKids – Lukostřelba

Už jsi někdy střílel z luku? Zkus si to v této flash hře a vžij se do role mladého lukostřelce, který umí diváky hezky překvapit!

Ovládání a pravidla hry Hra DinoKids – Lukostřelba

Lukostřelba, neboli střelba z luku je praktické lovecké a vojenské umění. Z něj vzniklo sportovní odvětví, jehož tradice je stará desítky tisíc let a patří mezi olympijské disciplíny. Tato minihra se odehrává na olympiádě, kde se ze všech sil snaží vyhrát mladičký Dino, kterému máš pomoct. Nemá to totiž vůbec jednoduché! Nejenže ho rozptylují hluční diváci, dlaně se mu na slunci potí tak, že má strach, že mu luk vyklouzne a ještě k tomu se stále mění vánek, který je sice v horkém dni osvěžující a příjemný, ale pro letící šíp velmi nepraktický. Dino musí sledovat, jakou rychlostí vítr vane, kterým směrem a podle toho přizpůsobit úhel, pod kterým vystřelí a taky sílu, kterou napne tětivu. Za každý trefený terč můžeš získat až deset bodů. Opřete se do toho spolu a jistě se stanete vítězi. Ovládání: šipkami nahoru a dolů měníš úhel výstřelu, držením mezerníku napínáš tětivu Hodnocení: 6/10

Statistiky

Tato hra se hrála již 5 249 krát.

Hra DinoKids - Lukostřelba obrázek 1 - online hry zdarmaHra DinoKids - Lukostřelba obrázek 2 - online hry zdarmaHra DinoKids - Lukostřelba obrázek 3 - online hry zdarmaHra DinoKids - Lukostřelba obrázek 4 - online hry zdarma

Štítky

, , , ,

Kategorie her

žádné

Online hra Hra DinoKids – Lukostřelba zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist