Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!

Jumporama 2: Cross Country

Nic mocJde toPrůměrDobréSuper (Hodnoť první!)
Loading ... Loading ...


Popis hry Jumporama 2: Cross Country

Říká se, že nejkrásnější výhled je z koňského hřbetu. V naší napínavé onlinovce z dostihového prostředí se projedeš i polechtáš své nervy.

Ovládání a pravidla hry Jumporama 2: Cross Country

Dostihové závody koní jsou jedním z nejpopulárnějších sportů, ve kterém soutěží lidé a zvířata. Diváci jsou ochotni vsadit spoustu peněz na svého favorita a pokud jsou znalí a ve světě dostihů se orientují, dokážou vyhrát nemalé částky. Coby správný žokej jsi usilovně trénoval a o tvého koně pečoval vyhlášený veterinář. Dnes máte společně šanci ukázat všem divákům a světu, že jste skutečně dobří. Mnoho fanoušků vám věří a sázky určitě nebudou nízké. Ukaž, jako každý rok, že ty i tvůj kůň jste v nejlepší formě a staň se nejlepším soutěžícím flash hry. Můžeš si vybrat, jak rychle poběžíš, ale čím rychleji trať zvládneš, tím lepší skóre dosáhneš. Pokud spadneš 3x, hra končí. Ovládání: šipkami doleva, doprava, mezerníkem skáčeš, při podržení mezerníku je skok delší Hodnocení: 7/10

Statistiky

Tato hra se hrála již 3 446 krát.

Jumporama 2: Cross Country obrázek 1 - online hry zdarmaJumporama 2: Cross Country obrázek 2 - online hry zdarmaJumporama 2: Cross Country obrázek 3 - online hry zdarmaJumporama 2: Cross Country obrázek 4 - online hry zdarma

Štítky

, , , , , , , ,

Kategorie her

žádné

Online hra Jumporama 2: Cross Country zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist