Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!

American Truck – Závody kamionem

Nic mocJde toPrůměrDobréSuper(2 hlasů, průměr: 4,00 z 5)
Loading ... Loading ...


Popis hry American Truck – Závody kamionem

Tvůj úkol je jednoduchý. Usednout za volant velikého nákladního automobilu a převážet po městě náklad. Vždycky musíš dojet do cíle a nikoho nezabít ani nepřekročit předpisy. Tato online hra která je navíc zdarma je určená pro všechny milovníky velkých aut.

Ovládání a pravidla hry American Truck – Závody kamionem

Na začátku hry se koukneš jak se hra hraje a ovládá. Pak se již pustíš do samotného hraní. Tvůj úkol je velice jednoduchý. Musíš usednout za volant kamionu a rozvést náklad po městě. Nesmíš nikoho přejet ani se srazit s ostatními auty. Kolo dokončíš, pokud správně dojedeš do cíle, který je označen terčíkem. Na konci kola se dozvíš získané body a scóre a jedeš dál. K dispozici máš jednoduchou nápovědu, která ti řekne všechno podstatné. Jak hru hrát a co je jejím cílem. Samozřejmostí je možnost vypnutí zvuků hry. Hra se ovládá pomocí klávesnice. Šipkama ovládáš pohyb automobilu, mezerníkem brzdíš.

Statistiky

Tato hra se hrála již 4 880 krát.

American Truck - Závody kamionem obrázek 1 - online hry zdarmaAmerican Truck - Závody kamionem obrázek 2 - online hry zdarmaAmerican Truck - Závody kamionem obrázek 3 - online hry zdarmaAmerican Truck - Závody kamionem obrázek 4 - online hry zdarma

Štítky

, , , ,

Kategorie her

žádné

Online hra American Truck – Závody kamionem zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist