Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!

bubble time

Nic mocJde toPrůměrDobréSuper(3 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading ... Loading ...


Popis hry bubble time

Další skvělá arcádová online hra, kde hlavním cílem je zneškodňovat co možná nejrychleji zobrazené míčky. Hra je určená jak pro malé tak i pro dospělé pařany.

Ovládání a pravidla hry bubble time

Tvým hlavním úkolem bude odstraňovat různě barevné míčky z hrací plochy. Míčky můžeš odstranit, pokud je vedle sebe více míčků stejné barvy (alespoň 2). Hra umožňuje různé fígle a pomůcky, které ti při odstraňování mohou pomoci. Jsou to různé nálože, lasery, šipky a mnoho dalšího. Pokud již nemáš dva míčky stejné barvy vedle sebe, můžeš pomocí tlačítka „Add“ přidat další. Na obrazovce vidíš všechny podstatné informace. Tvoje scóre, level, počet min, šipek a pomocného času. Dále máš možnost hru kdykoli pozastavit. Hra končí, pokud se ti hrací plocha zcela zaplní a ty už nestíháš míčky odstraňovat. Hra se ovládá pomocí myši (výběr balónků). Klávesnici nepotřebuješ. Pokud si nevíš rady, je k dispozici jednoduchá nápověda. Samozřejmostí je vypnutí zvuků hry a hudby na pozadí. Hra na motivy Bubble Shooter. Hodnocení: 7/10

Statistiky

Tato hra se hrála již 4 481 krát.

Štítky

, ,

Kategorie her

žádné

Online hra bubble time zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist