Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!

Auway Sudoku

Nic mocJde toPrůměrDobréSuper(1 hlasů, průměr: 2,00 z 5)
Loading ... Loading ...


Popis hry Auway Sudoku

Z názvu již všem zcela patrné. Jedná se o další velmi povedenou online hru Sudoku. Hráče přitáhne především kvůli výbornému grafickému zpracování tak kvůli jednoduchosti ovládání.

Ovládání a pravidla hry Auway Sudoku

Hra začíná výběrem složitosti sudoku. Máš na výběr 4 obtížnosti (lehká, střední těžká, velmi těžká). Pro ty co neznají pravidla, je k dispozici jednoduchý manuál s pravidly hraní této online hry. Pokud nebudeš vědět jak dál, máš možnost nechat si poradit. K dispozici máš celkem 3 nápovědy, kdy ti hra vyplní políčko, na které klikneš. Samozřejmě máš možnost hru pozastavit, vrátit se zpět. Pokud si už nevíš rady a nemáš k dispozici žádnou nápovědu, můžeš si nechat hru vyřešit („Solve“). Nebo prostě hru restartovat, případně zvolit jinou úroveň obtížnosti. Během celé hry je ti měřen čas, aby ses mohl podívat, zda se zlepšuješ. Ovládání hry. Klasika. Stačí pomocí myši kliknout na políčka, kam chceš vložit nové číslo, zobrazí se ti grafické kolečko s výběrem všech čísel a ty si pouze vybereš, jaké číslo chceš vložit. Nic složitého.

Statistiky

Tato hra se hrála již 2 480 krát.

Štítky

, ,

Kategorie her

žádné

Online hra Auway Sudoku zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist