Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!

Battleship Conflict

Nic mocJde toPrůměrDobréSuper(3 hlasů, průměr: 4,67 z 5)
Loading ... Loading ...


Popis hry Battleship Conflict

Hra zaujme všechny milovníky této bitevní strategie. Hráče přitáhne povedenou grafikou a celkovým zpracováním bitevní simulace.

Ovládání a pravidla hry Battleship Conflict

Na začátku hry je potřeba počkat na tvoje soupeře. Na pravé straně je vidět, kteří hráči jsou již připojení a volní k další bitvě. Zmačkneš „Start game“ a čekáš, až se některý hráč k tobě přidá. Nyní máš k dispozici 3 minuty na to, abys rozmístil své lodě na bitevní plochu. Na výběr máš z několika typů lodí. Potom potvrdíš svoje rozmístění a čekáš na soupeře. Hra začíná. Vždy se střídáš se soupeřem. Na obrazovce vidíš vše podstatné. Počet tvých lodí, počet zásahů soupeře, kolikrát tebe soupeř zasáhl. Hra končí po potopení všech lodí alespoň jednoho hráče. Hra se ovládá pomocí myši. Pomocí myši rozmisťuješ své lodě na bitevní pole, pomocí myši také útočíš na protivníka. Samozřejmostí je vypnutí zvuků a hudby na pozadí. Pro ty, kteří neznají pravidla, je k dispozici jednoduchá nápověda, která ti řekne co a jak. Samozřejmě se můžeš zaregistrovat a porovnávat své výsledky s ostatními hráči. Hru také můžeš kdykoli ukončit.

Statistiky

Tato hra se hrála již 3 122 krát.

Battleship Conflict obrázek 1 - online hry zdarma

Štítky

, ,

Kategorie her

žádné

Online hra Battleship Conflict zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist