Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!

The Colorful Chess

Nic mocJde toPrůměrDobréSuper(5 hlasů, průměr: 2,80 z 5)
Loading ... Loading ...


Popis hry The Colorful Chess

Tato online hra je hodně povedenou simulací hry šachy. Své příznivce si najde v řadách zkušených hráčů, ale taká těch, kteří s touto populární hrou teprve začínají.

Ovládání a pravidla hry The Colorful Chess

Hra začíná výběrem obtížnosti. Pro začátečníky doporučuji „Normal“, pokročilejší mají k dispozici obtížnost „Hard“. Dále si vybereš, jakou velikost hrací plochy chceš. Na výběr máš z 4x4, 4x8 nebo z klasické 8x8. Také máš možnost vybrat si vzhled figurek. Klasické nebo moderní. Prvním krokem je nutné vybrat, která figurka bude za krále. Už vidíš, že se nejedná o klasické šachy, ale o moderní s trochu odlišnými pravidly. Doporučuji je přečíst velmi pečlivě. Hra končí, pokud jeden z hráčů přišel o krále. Hra se ovládá pomocí myši. Levým tlačítkem vybereš figurku, s kterou chceš táhnout, hra ti řekne, kam můžeš a pak už si pouze vybereš a hraješ. Tato online hra má bohaté nastavení. Můžeš vypnout zvuk i hudbu na pozadí, zobrazit si podrobnou nápovědu ke hře nebo se kouknout na scóre ostatním hráčů této online hry. Hodnocení: 9/10

Statistiky

Tato hra se hrála již 2 729 krát.

Štítky

, , , ,

Kategorie her

žádné

Online hra The Colorful Chess zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist