Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!

Black Winter – Černá zima

Nic mocJde toPrůměrDobréSuper(1 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading ... Loading ...


Popis hry Black Winter – Černá zima

Ukaž, že jsi dokonalý velitel a rozmísti své vojáky v onlinovce tak, abyste uchránili cestu vaší pevnosti a zvítězili nad protivníkem.

Ovládání a pravidla hry Black Winter – Černá zima

Již léta jsi velitel a prošlo ti pod rukama spousta vojáků, ze kterých jsi udělal silné, odvážné a spolehlivé bojovníky a muže. Nyní je období nepokojů, bídy, obsazování, okupování cizích stavení, polí… Váš zvěd se vrací z výzvěd se znepokojující zprávou. Blíží se k vám vojska nepřítele a chtějí obsadit vaši pevnost! Spojte síly vašeho mužstva a tvého umění boje a odvraťte hrozící nebezpečí! Rozmísti muže tak, aby měli co nejlepší a neúčinnější postavení podél cesty vedoucí k vám a jejich útok na nepřítele byl co nejničivější. Za poražené nepřátele budeš v průběhu flash hry sbírat body, díky kterým si budeš moct ozbrojit dalšího svého muže. Ovládání: myší Hodnocení: 8/10

Statistiky

Tato hra se hrála již 2 103 krát.

Black Winter - Černá zima obrázek 1 - online hry zdarmaBlack Winter - Černá zima obrázek 2 - online hry zdarmaBlack Winter - Černá zima obrázek 3 - online hry zdarmaBlack Winter - Černá zima obrázek 4 - online hry zdarma

Štítky

, , , , , , , ,

Kategorie her

žádné

Online hra Black Winter – Černá zima zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist