Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!

Blobble wars

Nic mocJde toPrůměrDobréSuper (Hodnoť první!)
Loading ... Loading ...


Popis hry Blobble wars

Blobble wars představuje jednoduchou logickou střílečku, jejímž cílem je porazit protivníkovy věže a dostat je na svoji stranu.

Ovládání a pravidla hry Blobble wars

Na začátku hry máte vy i váš protivník vždy po jedné věži. Kromě toho jsou na obrazovce další, neutrální šedé věže, které po osvojení lze použít pro podmanění protivníka. Osvojit věž si můžete po několikanásobném jejím zásahu vystřelenou kuličkou. Kolo končí po podmanění všech protivníkových věží. V cestě vám také mohou stát různé překážky, které zabraňují přímému útoku na protivníka. Nejprve si musíte osvojit neutrální věž a útok vést přes ni. Hra disponuje velmi intuitivním ovládáním a bohatým nastavením. Pomocí myši otáčíte svými věžemi a střílíte. Víc ke hře nepotřebujete. Hra začíná výběrem obtížnosti. K dispozici jsou celkem 4 úrovně obtížnosti. Během hry máte možnost rozehrané kolo restartovat, změnit jeho obtížnost, či dokonce level. To lze provést pouze v tom případě, že již nějaký level máte dohraný. Samozřejmostí je možnost se k rozehrané hře (rozehranému levelu) kdykoli vrátit. Pokud vám nevyhovuje rychlost hry, máte ji možnost zrychlit. Dále máte možnost vypnout zvuk či hudbu na pozadí. Cílem hry je projít všechna kola úspěšně. S postupem do dalších kol, se obtížnost hry rychle zvyšuje. Tato online hra zaujme především ty, kteří rádi logicky přemýšlí či si rádi zahrají nějakou tu jednoduchou střílečku.

Statistiky

Tato hra se hrála již 1 509 krát.

Štítky

, ,

Kategorie her

žádné

Online hra Blobble wars zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist